• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czym jest Ekspedycja Express misja Europa?

To pierwsza tego typu gra w Europie i jest dostępna dla każdego kto chce przeżyć niezapomnianą przygodę! Już 30 czerwca 2018 z Wrocławia wyruszy aż 100 drużyn 2 -osobowych, które udadzą się w podróż swojego życia. Przez 7 dni będą przemierzać autostopem 5 państw i wykonywać niezwykłe zadania. Znajdą się w ciekawych miejscach, poznają wielu wspaniałych ludzi, miejscowe tradycje, szokujące zwyczaje i świat wielkich kontrastów, których dotąd nie znali. 
9-small.jpg
10-small.jpg
Zjazd 350 metrów w dół, pieczenie chleba, odnalezienie złotego jajka w kurniku pełnym 40 tysięcy kur. To tylko kilka przykładowych zadań, które mogą się pojawić. Zamki, kopalnie, gigantyczne fabryki, zapierające dech w piersiach cuda natury - w takich miejscach na pewno się znajdziecie. W sumie do wykonania będzie ponad 50 zadań w prawie 20 miejscach, do których będziecie mogli dotrzeć autostopem. Łącznie do pokonania będzie ponad 1000 km. Za każde wykonane zadanie, dotarcie do finału danego dnia otrzymacie od nas ekspedycyjną gotówkę.

Drużyna, która po 7 dniach uzyska jej najwięcej wygrywa nagrody główne! Codziennie dla wszystkich graczy do wygrania czekają wygodne hotele, masaże, nagrody rzeczowe i wiele innych.

Jak będzie wyglądał początek gry?

Wszyscy spotykamy się we Wrocławiu 30 czerwca 2018 o 8:00 w wyznaczonym miejscu gdzie zostaną rozdane Wam pakiety startowe, przetestujemy czy wiadomości SMS dochodzą na wskazany numer, będzie to też dobry moment na zadanie ostatnich pytań. W pewnym momencie wszyscy uczestnicy otrzymają tajemnicze koperty, w których będą znajdowały się pierwsze zadania oraz bilety na pociąg. Po wejściu do odpowiedniego pociągu rozpocznie się 7 dniowa gra, z której nie ma odwrotu ;-). To ten moment, w którym zrozumiesz że zaczęło się... zaczęła się moja przygoda życia.
11-small.jpg

Jakich zadań mogę się spodziewać?

12-small.jpg
13-small.jpg
Nie zdradzamy zadań z scenariusza gry ale możemy ujawić jaki jest ich rozdzaj i czego możesz się spodziewać. Zadania będą bardzo zróżnicowane i gwarantujemy, że miło będziecie je wspominać. Chcemy aby każdy miał równie szanse dlatego nie będzie na pewno rzeczy ekstremalnych typu skok ze spadochronu czy nurkowanie ale nasze zadania mamy nadzieję, że zaskoczą jeszcze bardziej. 

Przykładowe zadanie: Uczestnicy otrzymują rano wiadomość, że muszą udać do pewnej miejscowości oddalonej od nich o 40 km. Podczas podróży pojawia się kolejna informacja, np. muszą opuścić transport i zdobyć jak najszybciej mąkę i sól. Kiedy już zdobędą dwa produkty mogą kontynuować jazdę autostopem. Po dotarciu na miejsce flaga Ekspedycji Express powiewa nad Kołem Gospodyń Wiejskich. Tam czeka na nich kolejne zadanie. Okazuje się, że gracze muszą pod okiem wprawionych gospodyń, wymieszać potrzebne składniki i wypiec chleb. Gdy już im się uda, muszą go sprzedać jak najdrożej. Otrzymana gotówka pomoże im w zakupie biletu na autobus, który odjeżdża do finału danego dnia.

Nie czekaj! Szansy na taką przygodę drugi raz nie będzie!

tlo-gory.png