• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najważniejsze daty

Rozpoczęcie zapisów

O godzinie 16:00 rozpoczynamy zapisy na naszej stronie. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

19 MAJA 2018

22 MAJA 2018

Oczekiwanie na płatność

Do 22 maja 2018 czekamy na zaksięgowanie płatności od osób, które otrzymały potwierdzenie wzięcia udziału.

Rejestracja miejsc rezerwowych

Jeśli nie otrzymamy płatności lub któryś z uczestników zrezygnuje to będziemy informować kolejne osoby z listy o możliwości zakupu biletów.

24 MAJA 2018

1 CZERWCA 2018

Zamknięcie rejestracji

Ogłoszenie listy osób biorących udział w grze. Przesyłamy wtedy dodatkowe informacje dla graczy.

Konferencja przed grą

Konferencja live i online dla wszystkich uczestników. Organizatorzy odpowiedzą, na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości.

22 CZERWCA 2018

30 CZERWCA 2018

Rozpoczęcie przygody życia!

Spotykamy się ze wszystkimi graczami o godz. 8:00 we wskazanym miejscu we Wrocławiu. Rozdajemy pakiety startowe i ok. 9:30 rozpoczynamy niesamowitą grę Ekspedycja Express misja Europa.

Miejsce finałowe gry

Tego dnia zostanie ogłoszone miejsce gdzie odbędzie się cały finały gry. Tego dnia też kończy się wyścig i zapraszamy wszystkich na wieczorną imprezę.

6 LIPCA 2018

7 LIPCA 2018

Zakończenie i powrót do Wrocławia

Tego dnia będziemy czekać na osoby, które nie zdażyły dojechać w piątek. Spędzimy miło czas we wspólnym gronie, czeka na Was też kilka atrakcji, możliwość wykąpania się w normalnych warunkach, odetchnięcia na łonie natury, możliwość pogadania z innymi graczami i zdobycia jeszcze dodatkowych nagród. Na koniec dnia ogłosimy wyniki i zwycięzców Ekspedycji Express misja Europa przy rozświetlonym niebie. Transport autobusami z powrotem do polski - Wrocławia.